Часы, монеты и награды
Мова:
  • Українська
  • Русский

 

 
                        Наші годинники - Ваш статус!   
    
    Як ви думаете, де з'явився перший в світі годинник? Звичайно у Вавилоні. Там вже три з половиною тисячі років тому функціонував сонячний годинник, і люди нормально оріентувалися у часі. Вигляді конструкція в них були звичайно не фонтан (кадран - так називається плоский камінь – основа годинника), на якому стояв стержень, чи гномон. Кадран служив одночасно і циферблатом, тінь від стержня на якому була своєрідною стрілкою. Конструкція взагальному примітивна, але такий прилад був у змозі показувати час, що було вже само по собі дуже цінним та корисним. Правда, в нього були суттєві мінуси: якщо сонце будо відсутнє (пасмурна погода або ніч), то про роботу годинника можна було забути.
 
    І тільки древні греки змогли зробити в цьому напрямку реальний прорив: вони винайшли водяний годинник (клепсидр). Принцип роботи теж був простим: пустотіла посудина (з металу чи глини, а пізніше скляний) з шкалою, заповнювався водою, яка через маленький отвір повільно витікала, рівень води і показував поточний час. Доречі, з допомогою такого годинника встановлювали ліміт часу ораторам, які тримали промову на міських площах. Вже в Древній Греції було таке поняття як регламент виступу!
   Годинникова справа на цьому не закінчилася, і з часом в Європі (і Китаї, доречі теж) стали популярними вогняні годинники, які виготовлялися у вигляді оригінальних  свічок, на яких була нанесена шкала часу, і по мірі згорання такої свічки можна було визначати час. Приблизно тисячоліття тому винайшли пісочні годинники. І хоча вони могли відраховувати невеликі інтервали, спеціально навчені люди регулярно їх перевертали, і заодно кожну годину били в дзвін.
   Взагалі, англійске слово clock походить від латинського прабатька clocca, що і означало «дзвін».
   Що стосується механічних годинників, то одна з легенд говорить, що вперше їх винайшов Герберт Орила, який потім став Папою римським Сильвестром другим. Одного разу він під час вдосконалення механізма одного з млинів зрозумів, як аналогічно можна вимірювати час. В підсумку вийшло зубчате колесо, в якого був автоматичний спуск.
   Воно оберталося під вагою гирі, а зубці час від часу вивільняли язик спеціального дзвона, який раз в годину зривався в вдаряв дзвінким ударом. Цей винахід швидко розповсюдився по більшій частині Європи, і вже в 1288 році були побудовані Вестмінстерські куранти.

   Спочатку на всіх годинниках була тільки годинна стрілка, і тільки пізніше її доповнили хвилинною, і ще пізніше - секундною. Але ділення циферблата і його форма не змінилися з часів Вавілону: круглий циферблат на 60 хвилин і 60 секунд.
   1657 рік ознаменувався винаходом годинника з маятником Христіаном Гюйгенсом. Він додумався до механізма, в якому маятник повинен був проходити між зубцями вилки, яка забезпечувала можливість спеціальному зубчастому колесу робити проворот на 1 зуб за півкачання маятника. Але амплітуда качаня такого маятника в годиннику Гюйгенса була досить великою, а точність механізма визначалася як довжиною стержня маятника, так і розмахом його розкачування.
   Через 13 років, в 1670 році винайшли анкерный спуск, що дало можливість сильно зменшити амплітуду руху і зробити довгий секундний маятник. Це був вже відносно точний годинник.
                                     Чому годинник?
    В наш час необхідність купити годинник є практично в кожного, не залежно від того, де він проживає: Полтава, Вінниця, Кривий Ріг, Черкаси чи інше місто. Люди шукають собі настінний, напольний, наручний годинник а також механічний та кварцевий, вони діляться навіть на чоловічі і жіночі. Та й інтернет магазин годинників в наш час – нормальне явище, сьогодні їх замовити можна вже не виходячи з дому в кілька кліків. Хоча, в зв'язку з прогресом мало хто визначає час по годиннику, цю функцію на себя вже взяли телефони і смартфони, все ж годинники лишилися в нішах престижних предметів інтер'єру і аксесуарів.
      Якщо Ви не знаєте, що б можна було такого незвичайного і оригінального подарувати Вашому коханому, щоб підкреслити його статус чи просто прикрасити інтер'єр житла, якщо думаєте, чим можна здивувати людину, яка вже спокушена екзотичними чи дорогими речами, будь то шеф, друг, чи просто знайомий? Відповідь проста – старовинний годинник з боєм. Саме він – це і краса, комфорт, статус, і просто оригінальна річ, яка не вийде з моди, не подешевшає з часом і не набридне. Він також може стати початком захоплюючого заняття – колекціонування. Так з ординарної людини можна перетворитися в поціновувача ексклюзивного дизайна, особистого неповторного звучання, а також самобутнього характера старого годинника. Ажде саме він об'єднує в собі унікальні ідеї архітектури дерев'яного корпуса, різноманітність конструкцій механізмів, вишуканий звук і час як такий.
     Наш сайт годинників теж не в стороні, ми пропонуємо Вам купити старовинний годинник з боєм і без, напольний і настінний, навіть кишеньковий, всі вони стануть відмінним подарунком знайомим чи прикрасою Вашого дому. В нас також є дерев'яний настінний годинник відомих виробників: Hermle, Le Roi a Paris, Junghans, Vedette, Gustav Becker та інших. А як цікаво дивиться антикварний напольний четвертний годинник з гирями! А якщо в нього є струнний бій на кілька молотків, то слухати його – одне задоволення.
    Купити годинники в Україні можна і в офлайн-магазинах, але в інтернеті буде більш зрозуміла ціна, саме тут це можна зробити недорого. Та й на доставці можна суттєво зекономити, так як інтернет магазин годинників є практично в будь-якому великому місті: Київ, Львів, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровсик та ін.
    В нашому інтернет-магазині представлені старовинні годинники з с боєм, є екземпляри і відносно «молодіе», часів СРСР, але і вони виконані в класичному стилі, і відмінно впишуться в дорогий інтер'єр Вашого дому. Деякі з них привезені з Європи: Німеччина і Голандія, тому наша ціна – одна з самих вигідних в інтернеті. Ми не торгуємо дешевими товарами, в нас тільки механічні годинники, вони, доречі можуть стати відмінним вкладенням грошей, так як дешевшати з часом точно не будуть.
    Ми доставляємо наші товари в будь-яку точку України: Кіровоград, Миколаїв, Одеса, Херсон. Та і сервісом всі наші клієнти теж задоволені.  Тому сміло можете купувати!
    Наші годинники в якості подарунка друзям, близьким чи собі коханому – саме те!