часы старые и не очень
Мова:
  • Українська
  • Русский
Часы мужские Луч

  

 
Наручний чоловічий годинник Луч виготовлений в СРСР.
  Історія цієї марки годинників була розпочата в 1953 році, коли почалось будівництво мінсього годинникового заводу. І вже через два роки (в 1955 році) з конвеєра виходять перші жіночі наручні годинники під назвою «Зоря», які мали для того часу досить невеликі габарити, 18 міліметровий калібр, конструкція яких стояла на 16 каменях з рубіну. На цей момент весь механізм складався з 25 загальних вузлів, а також з 80 деталей, причому розмір деяких з них був меншим за 1 мм.
1959 рік. Почалось навчання спеціалістів по годинниковій справі по спеціальності "Виробництво приладів часу", а в 1960 році вже розробляється новий годинник марки "Мінськ". Роком пізніше починається розробка абсолютно нового калібра годинників, тоді ж інженери завода створюють унікальну конструкцію годинників з механізмом, товщина якого 13 мм, а висота - 3,4 мм, де враховують весь попередній досвід роботи по виробництву зарекомендувавшій себе марки "Зоря". А в 1961 році виходить дослідний тираж годинників марки "Мінськ" ( чи Луч-1300), а ще через рік впроваджують в масове виробництво модель чоловічих годинників Луч-2209, (яка була модифікацією надплоского годинника Вимпел, який вироблявся на той момент 1-м Московським годинниковим заводом, де і була запозичена вся техдокументація). Ще через рік з конвеєра сходить новий годинник з 22 міліметровим калібром і загальною висотою механізма в 2,9 мм, який був вже на 23 каменях, мав центральну секундну стрілку і навіть спеціальний протиударний пристрій. 
   1963 рік. На базі об'єднання Мінського годинникового заводу з Вітебським заводом годинникових деталей створюють виробниче об'єднання "Луч", яке очолює ІТП МЧЗ. Але ВО "Луч" проіснувало до 1966, коли його розформували в такому ж порядку.
   До 1965 року кількість працюючих на Мінському годинниковому заводі сягнула понад 4000 чоловік, у цьому ж році було виготовлено коло 1,3 млн. різних годинників, в тому числі і золоті.
  Радянський чоловічий наручний годинник Луч отримує багато нагород на виставках і ярмарках СРСР а також і за його межами, що було показником якості та довговічності. Саме Луч 23 каменя став особливо популярною маркою у радянських громадян, так як його співвідношення ціни до якості було найкращим, і її купували мільйони громадян щороку.
  В нашому інтернет-магазині Ви можете купити чоловічі годинники Луч виробництва СРСР в різних модифікаціях, всі вони пройшли перевірку і профілактику у досвідченого майстра, також на них у нас цікава ціна, що теж важливо. Так що сміливо вибирайте і купуйте не сумніваючись. Адже це самий оригінальний подарунок для будь-кого не залежно від його положення чи статусу.