часы старые и не очень
Мова:
  • Українська
  • Русский
Часы мужские Полет

 

 

 Наручний чоловічий годинник Польот виготовлений в СРСР.

  Так як останнім часом все популярнішими стають вінтажні радянські годинники, особливо експортні, їх варіанти і модифікації, які виготовлялися обмеженими серіями, ми вирішили ознайомити Вас з даним брендом, тим більше що зараз попит на нього тільки росте, адже той низькоякісний ширпотреб, який заполонив прилавки магазинів вже мало кого влаштовує.
  Легендарний годинниковий бренд, що випускався в Радянському Союзі - Польот виготовлявся суто на першому московському годинниковому заводі ім. С.М. Кірова, який за 70-річну історію існування був таки першим в виробництві годинників, розробці і впровадженні нових технологій, матеріалів, конструктивів та інших іновацій в годинникову промисловість. Його годинники використовувалися на флоті, в авіації, і навіть в космічній техніці! А в таких умовах експлуатації вони повинні були мати найвищу якість, стійкість до екстремальних умов експлуатації, а також унікальну точність, адже будь-яка похибка могла коштувати багатьом людям життя.
  Перший московський годинниковий завод був створений в 1927 році, коли Рада Труда і Обороны СРСР приймає першу постанову з метою організації виробництва годинників на території Радянського Союзу для забезпечення працівників Наркомата шляхів сполучення а також військовослужбовців. Також була поставлена мета запустити на конвеєр точний, досить надійний і якісний годинник, який би при цьому анітрохи не поступався західним аналогам.
   Для цього зразу ж закупили годинникове обладнання (практично готову фабрику в зборі) виробничою потужністю в 230 тисяч годинників на рік, на базі якого і був створений 1-й годинниковий завод. А в 1930 році колишню тютюнову фабрику «Червона зірка» перебудовують під виробництво годинників, де і монтують придбане обладнання. І в цьому ж році з конвеєра сходить перший годинник, виготовлений в СРСР.
  В 1932 році ведучі конструктори 1-го МГЗ впроваджують в виробництво авіаційні бортові годинники і спеціальні годинники для пілотів в яких вже був лічильник хвилин а також секундомір. Тоді ж починають виготовляти і секундоміри. 1935 рік відзначився початком виготовлення штурманських годинників, автомобільних годинників з электропідзаводом. Дійсним проривом стали морські хронометри і палубні годинники, які завод почав робити в тому ж 1935.
  А до кінця 50-х років годинники, що вироблялися на 1МГЗ реалізовувалися аж в 70 країн світу! Серед них були і США, Італія, ФРН і Великобританія.
І ось в 1960 році на 1-м МГЗ ім.Кірова почався випуск перших наручних годинників під назвою «Польот». Саме Польот бере з собою в космос Юрій Гагарін, що без сумнівів зробило цю марку відомою практично відразу після її появи. В 1963 році 1-й МГЗ реєструє товарный знак  «Польот» (Poljot USSR). 
   В 1965 році виходять з конвеєра перші надплоскі годинники «Польот». Вже в той час інжинери примудрилися розробити механізм висотою в 1,85 мм! Він поміщався в корпус висотою від 3,8 до 4,5 мм (в залежності від виконання), ці годинники після завершення їх виробництва майже зразу стали мрією багатьох колекціонерів.
  Далі завод розроблює унікальний водонепроникний годинник під назвою «Амфібія», який міг точно йти в воді на величезній глибині - до 200 метрів! Також виготовлялися в малих кількостях золоті годинники цієї марки, а самим популярним був Політ 17 каменів і 23 камня з автопідзаводом.
    В наш час цією торговою маркою володіє Торговый Дім Політ.
  Ми однозначно рекомендуємо звернути увагу і купити наручний чоловічий годинник Полі СРСР, так як він уособлює престиж, статус і оригінальність в стилі. А враховуючи той факт, яка на нього ціна і якої він якості, то можна сміло приймати рішення - адже в наш час в Росії таких годинників вже не роблять, а західні аналоги вартують зовсім інших грошей, да й наші годинники пройшли профілактику: чистку, настройку і змащування і ще довгий час будуть Вам служити і приносити естетичне задоволення. Це дійсно класна річ!