часы старые и не очень
Мова:
  • Українська
  • Русский
Часы настольные и каминные

 

Настольні і камінні годинники

   Сама історія настільних годинників починається в середньовіччі, перше про них згадування відноситься до 15 століттю, коли по наказу герцога Філіпа Доброго (правителя Бургундії) йому виготовили бронзовий годинник, який стояв на столі і мав всього одну стрілку.

   Пізніше настільні годинники почали виготовляти з інших матеріалів: мармур, слонова кістка, позолота, що придавало їм солідний вигляд і робило їх прерогативою багатих і знаменитих людей: дворян, капіталістів і т.д. Деякі майстри робили корпуси з чорного дерева, але коли його запаси в Європі зменшилися (так як воно використовувалося для будівництва кораблів), годинникарі перейшли на грушеве дерево, яке фарбували під чорне. Потім використовували червоне дерево, більш дорогі варіанти які інкрустувалися позолотою, дорогоцінним камінням і металами.
   
   Настільні годинники були пружинні і з маятниками, прості та з боєм, загалом різні, але які б вони не були, це в будь-якому випадку був статусний предмет і дозволяв собі його не кожен.
    На перших порах в настільних годинниках використовувалися квадратні циферблати, аж до кінця 17 століття, коли в моду війшли круглі емальовані чи металічні. Як правило всі такі годинники мали ручку (чи ручки) для зручності їх переносу в інші приміщення. В наш час настільні годинники не мають обмежень: вони виготовляються електронними чи кварцевими, а також по старому – механічні, різноманітних форм та з багатьох матеріалів: метал, скло, шпіатр, штучний камінь, бронза, пластик, дерево і т.д. Не дивлячись на фактор часу, настільні годинники актуальні і тепер і тому завжди на них є стабільний попит.
   І наш інтернет магазин пропонує купити настільний годинник в Україні, які ми швидко доставимо в будь-яке місто: Запоріжжя, Львів, Київ, Дніпропетровськ чи Харків. Наш годинник прикрасить будь-який інтер'єр, придадуть йому затишок та естетичність. Купуйте однозначно.
 
 
                                              Камінні годинники.
  Перший камінний годинник з'явився на світ Божий в готичну епоху. В той час оформлення будь-яких камінних годинників доповнювало (а часто і повторювало) зовнішній вигляд загалом і обробку камінів, на яких вони стояли. А тоді для камінів використовувався мармур та бронза, а деколи і кераміка. Виробництво таких шедеврів було метою не тільки самих годинникарів а і скульпторів, червонодеревщиків, ковалів по бронзі і художників по емалі, адже часто механізм був дешевшим і менш значимим ніж його зовнішнє оформлення.
   Годинники того часу як правило виготовлялися в стилі барокко і рококо.
Звичайно, левова частка усіх годинників того часу робилася на основі німецького механізма Hermle (Ермле) по тій технології, якою володіли місцеві майстри в області лиття, різьби і т.д. Зовнішній вигляд годинників часто відтворював багато біблійських сюжетів або це були усілякі сцени, запозичені з міфології древньої Греції чи Риму. Прикрасою служили єгипетський чи грецький орнамент, також фігурки сатирів чи купідонів (амурів). В наш час такі годинники присутні або в крутих музеях, або в особистих приватних колекціях. І навіть сучасні камінні годинники – задоволення не з дешевих, так як роботи з узорами і скульптурою по бронзі чи камню – достатньо дорогі, і на потік їх не так легко поставити тому що виходить достатньо солідна ціна готових виробів. Тому такі годинники і по цей день лишилися предметом розкошу і підкреслення високого статусу і престижу їх володарів з прицілом на аристократизм. Хоча в останній час вже з"явилися камінні годинники з кварцевими механізмами і виготовлені по методу лиття штучного камня, що звичайно, зробило їх більш доступними, але все ж старі ексклюзивні екземпляри – і в Африці дорогі…
    В нашому інтернет магазині завжди можна купити камінний годинник з бронзи чи шпіатра з боєм і маятником. Ми пропонуємо антикварні старовинні камінні годинники німецькі чи часів СРСР: марок ОЧЗ, Весна і Молния, ціна в нашому магазині сама демократична. Заходьде, дивіться, дзвоніть, вибирайте і купуйте!