часы старые и не очень
Мова:
  • Українська
  • Русский
Наручные швейцарские часы
Акция!
14000.00 грн.

   Взагалі «Швейцарський годинник» (Swiss watch) - це не тільки термін, а ще й торговий знак, який навіть фігурує в швейцарському законодавстві, де, до речі, не тільки визначене самоепоняття «Швейцарський годинник», але навіть прописані спеціальні правила, згідно яких використовуються маркування «Swiss Made» (тобто - виготовлено в Швейцарії), а також «Swiss» (тобто Швейцарський) та «Swiss movement» (що означає Швейцарський годинниковий механізм). Згідно вишевказаного, будь-які годинники тільки тоді будуть вважатися швейцарськими, якщо закальна вартість  деталей механізму виготовленних в Швейцарії буде не меншою ніж 50%. Крім того, механізм годинника потрібно вставити в корпус тільки на території Швейцарії, а також фінальна перевірка та настройка теж має бути зроблена тільки в Швейцарії. Ось так так строго...

  Напочатку годинникові майстри з’являються в Швейцарії внаслідок жорсткого релігійного протистояння двох французських церков – католицької та протестантської. Так як основна маса годинникарів Франції  була протестантами, і вони відчували утиски та гоніння, то в XVI столітті починається  масова міграція виробників годинників в Швейцарію. В результате цього в кінці XVI століття саме Швейцарія стає центром виробництва годинників.
    А вже в 1601 році деякі годинникові майстри Женеви створюють цех годинникарыв. Тоді ж вперше вводять «обов'язкові правила» згідно яких потрібно проводити маркування годинників. Крім того, цех сстворює процедуру навчання годинниковій справі, по якій можна було чітко зрозуміти, хто є годинниковим майстром, а хто ні. Така комфортна обстановка для годинникарів приводить до різкого розвитку годинникової справи в Женеві, і до XVIII століття конкуренція серед годинникових майстрів стає дуже жорсткою. Тому деякі годинникові майстри переїхали в інший швейцарський кантон Невшатель, де годинникова справа теж пішла вгору.
   Але в 19 столітті на годинниковий ринок виходить США, де створюються величезні механізовані мануфактури, на яких втілюють уніфікацію деталей. Для Швейцарії стало питання, як з цим боротися. Але швейцарці не конкурують з американцями, вони роблять акцент на якості годинників та їх точності. Саме такий підхід і дозволив швейцарській годинниковій індустрії лишатися лідером світового рынку. Але це привело до необхідності захистити свою продукцію від підробок, для чого потрібно було придумати особливе маркування, задача якого була б у тому, щоб чітко виділити швейцарські годинники на фоні усіх інших. Для цього навіть деякий час використовували маркування «Хронометр», видно для того, щоб підкреслити високу точність.
   Враховуючи важливість годинникової промисловості для країни, а також колосальний попит на годинники, швейцарський уряд в 1880 році затверджує федеральний закон «про захист торгових знаків».  Тому 16 квітня 1880 року можна рахувати «днем народження» відомого маркування «Swiss Made», саме тоді більшість виробників реєструє в Берні свої торгові знаки по новых вимогах.
 И тільки 23 грудня 1971 року вищевказаний закон про маркування  було змінено, він діє і зараз. Крім стандартного маркування «Swiss Made», зустрічаються і інші, які теж говорять про швейцарське походження годинників:  Geneve — годинник виготовлено в кантоні Женева, Qualite Fleurier (Якість Флер’е) — такі годинники пройшли тестування на якість в організації Fleurier Quality Foundation, COSC — такиому годиннику видано сертифікат якості від організації  Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres. По таким клеймам також можна відрізнити оригінал від підробки.
    Взагалі з усіх швейцарських годинників є кілька самих відомих марок: це Rolex (ця марка давно стала легендою), те ж стосується бренда Patek Philippe, ще одна відома марка – Tissot, лідер по виробництву спортивных наручных годинників - TAG Heuer, один з флагманів годинникової майстерності - Ulysse Nardin. Крім того, можна відмітити Henry Moser, прекрасного виробника Vaсheron & Constantin,  цікаву марку Glashutte Original, ну і Longines. Самі відомі марки швейцарських годинників приведені в таблиці нижче. Вони погруповані по класах.
SUPER-PREMIUM
LUXURY
1-й КЛАС
2-й КЛАС
PREMIUM FASHION
FASHION
A.LANGE & SOHNE
ARNOLD & SON
Armand Nicole
Aerowatch 
Chanel
Anne Klein
AUDEMARS PIGUET
BREITLING
Baume & Mercier
Alpina
Chaumet  Dior
Armani
BLANCPAIN
Carl F. Bucherer
Chronoswiss
Auguste Reymond
Hermes
Calvin Klein
BREGUET
CARTIER 
Ebel
Balmain
Ice Link
Cerruti 1881
FRANCK MULLER 
CORUM  
ROLEX 
Louis Erard
Edox  
Bulova 
Louis Viutton
Dolce&Gabbana
Girard-Perregaux
CHOPARD
Epos 
Candino
Pequignet
Hugo Boss
GF Ferre
JAEGER-LE COULTRE
Concord
Fortis 
Certina
Versace
Givenchy
PATEK PHILIPPE
Eberhard & Co
Frederique Constant
Cover
 
Gucci
RICHARD MILLE
Glashutte Original  
Longines
Grovana 
 
Guess
VACHERON CONSTANTIN
Graham Watches
Invicta
 
Hublot 
Maurice lacroix
Jacques Lemans
 
Moschino
 
IWС
Movado
Luminox
 
Nina Ricci
 
JAQUET DROZ
Oris     
Marvin
 
Paco Rabanne
 
Montblanc
Perrelet
Mido
 
Pierre Cardin
 
Officine Panerai
Rado
Roamer
 
Roberto Cavalli
 
OMEGA 
Raymond Weil
Rodania
 
RoccoBarocco
 
ZENITH
 
Swiss military hanova
 
Rochas
 
PIAGET
 
Tissot
 
Saint Honore
 
 
Victorinox
 
 
 
Tag Heuer  
 
Wenger
 
 
 
ULYSSE NARDIN