Часы, монеты и награды
Мова:
  • Українська
  • Русский

Монеты Украины

 

   Ми пропонуємо широкий вибір інвестиційних, повсякденних та інших монет України, які емітував національний банк. У нас є дуже цікаві, цінні та дуже рідкісні екземпляри в пристойному стані та ранніх випусків - з 1992 року - карбованці і з 1996 року - гривні, багато з них - колекційні. Наш каталог постійно поповнюється новими монетами зі срібла та нейзильберу (мідно-нікелевого сплаву), є рідкісні серії, присвячені відомим особам країни, флорі та фауні, містам, важливим подіям держави та ін. Дуже цікавий чекан "Області України". Іноді НБУ випускав дуже дорогі малі тиражі монет, які зараз є справжньою рідкістю - ці монети цінуються останнім часом особливо високо, ми теж можемо похвалитися такими придбаннями, хоча вони бувають і з недорогоцінних металів, наприклад, 10 гривень у різних варіантах зі срібла та золота.
     Спочатку карбування монет в Україні розпочалося 2 вересня 1996 року, тоді було прийнято рішення про перехід на власну монету. Спочатку запустили в обіг копійки номіналом 1 і 2, 5 і 10, 25 і 50 коп чекана 1992 року, правда реально вони надійшли в обіг лише 1993 року. І лише через кілька років, 12 березня 1997 року викарбували монету 1 гривня, хоча пробний зразок можна зустріти і 1992 рік карбування. На всіх українських монетах присутній малий Державний Герб, номінал та рік випуску. Перші цінні монети України випускалися в Італії (на яких стоїть 1992 рік), саме вони спочатку були в ході, це був обмежений тираж, а через кілька місяців (1993 року) почали карбувати монету на власних виробничих потужностях на луганському патронному заводі. Вони мали відмінності від своїх італійських попередників: якщо 1 та 5 "італійських" копійок були з хромованої сталі, а український варіант – з нержавіючої сталі, італійські екземпляри 10 та 25 копійок йшли їх нікельованої латуні, українські – з простої. Були монети так званого "Англійського чекана" - ті, що карбувалися штемпелями, виготовленими у Великій Британії. На них герб був утиснутий, а на інших – опуклим. Такі монети - найцінніші для всіх колекціонерів, тому що зараз є рідкістю і їхня вартість постійно зростає.
        Київський монетний двір НБУ розпочав власне карбування з 2000 року, тому починаючи з 2001 року на одній із сторін усіх монет ставилася емблема Монетного двору (з орнаментом із листя дуба та колосків). А 25 жовтня 2004 року монета номіналом 1 гривня змінила зовнішній вигляд (на реверсі з'явився князь Володимир Великий).
      Найдорожчі монети України - як не дивно, малих номіналів, такими вважаються 1 копійка 1992 року, 1 копійка 1994 і 1996 років, а також 2 копійки 1992 і 1993 років, саме вони - бажане придбання будь-якого вітчизняного нумізмату. ринку.
 
Інвестиційні монети України
    Це такі монети України, які виготовлені з дорогоцінних металів з відповідними пробами: для золота - 999,9, і для срібла - 999,9. Вони призначені для накопичення або для інвестування коштів. Передбачається, що вони постійно зростатимуть у ціні, тому що мають не лише цінність як метал, а й як колекційна річ, а їхні тиражі, як правило, не особливо великі. Номінальна ж вартість таких інвестиційних монет завжди значно нижча навіть вартості самого дорогоцінного металу, з якого вони викарбувані. Окрема тема – цінні монети НБУ, вони теж завжди цікавили нумізматів нашої країни та далекого зарубіжжя.
Монети України – відмінний варіант добре вкласти гроші, адже вони самі по собі – цікавий подарунок та відмінний предмет для нумізматичної колекції, також можуть бути перспективною інвестицією, ціна на яку стабільно зростатиме, з іншого боку – це дуже надійна форма зберігання особистих заощаджень ну і нарешті - цілком можуть стати пристойною основою для накопичення спільних сімейних цінностей, і їх можна передавати у спадок з одного покоління до наступного.
      Ми запрошуємо всіх ознайомитися з нашим асортиментом та купити монети України, які можна замовити онлайн, всього здійснивши кілька кліків зробити замовлення та отримавши їх у себе на пошті дуже оперативно лише через день-два. Та й ціна наша демократична. У нас також можна дивитися онлайн усі серії монет, які випускав національний банк. Ми цінуємо час та дні клієнтів. Загалом, у нас є на що подивитися та з чого вибрати!