часы старые и не очень
Мова:
  • Українська
  • Русский
Юбилейные монеты Украины

  Ювілейні монети України.

  Взагалі будь-які монети – це завжди символ державності з однієї сторони та досить багате джерело інформації про самі важливі події, традиції народу, його культури, живї природи, спорту а також видатних людей. В свій час НБУ почав власну нумізматичну програму з метою відмітити усі самі важливі ювілейні дати, цікаві та значні події, видатних людей а також місця старовини і нашого часу як України так і усього світу. Вся продукція карбується на Банкнотно-монетному дворі Національного банку нашої країни. 
  Каталог ювілейних монет України в нашому інтернет-магазині дуже великий. Виготовлені всі вони з різних матеріалів: цинк, нейзільбер (цинко-мідно-нікелевий сплав) і мельхіор - масе вони довговічні, мають високу зносостійкість і відносно не дорогі. Окремо потрібно відзначити монети з біметалу - поєднання білого сплаву і жовтого - що придає їм краси і індивідуальності. И тільки дві-три монети в рік НБУ випускає в кольоровому варіанті - як правило це нейзільбер, з однієї сторони монети нанесено кольоровий малюнак методом тамподруку. Як правило такі монети - самі перспективні з точки зору інвестування коштів, так як за перші кілька місяців після випуску дорожчають мінімум вдвічі. Ювілейні монети 2, 5 и 10 гривень НБУ виготовляє вже понад 20 років, за цей час ціна на них тільки зростає, та й новинки очікуються нумізматами з нетерпінням та ентузіазмом. 
  Ювілейні монети мають кілька серій "Відродження української державності" – дуже  перспективний напрямок для нумізматі, "Видатні особисточті України" - завжди на слуху, "Вищі учбові заклади" - на любителя, "Древні міста України" - цікава абсолютно всім. 
  В нашому інтернет-магазині широкий вибір ювілейних монет України - ми в змозі швидко опрацювати замовлення, проконсультувати з будь-яких питань і оперативно доставити його клієнту. Отож дивіться, вибирайте і купуйте!