часы старые и не очень
Мова:
  • Українська
  • Русский

 

 

 

   Всесвітньо відомій годинниковій швейцарській фірмі Longines вже майже двісті років. Вона була заснована ще в 1832 році Огюстом Агассі, який почав виробництво годинників в містечку Сент-Ім'є (що в Швейцарії). Кілька років згодом (в 1850-х роках) годинникова компанія вже мала солідну репутацію і високий попит на свою продукцію. Тоді ж фірму очолює племінник Огюста Агассі - Эрнест Франсільон. Саме він почав активно розвивати бренд та модернізувати виробництво. Він для побудови єдиної фабрики замкненого виробничого цикла купує землю під назвою Les Longines ( або «довге та вузьке поле»). саме тут і була збудована перша фабрика Лонжин.

 
      Не дивлячись на свою відносну недешевість, всі годинники Longines мають і завжди будуть мати мільйони прихильників, так як вони уособлюють завершену якість, колосалюну функціональність та століттями перевірену надійність. А це, погодьтеся, не так мало. В останні роки навіт почало набирати популярності перероблення старовинних кишенькових годинників цього бренду в наручні – марьяж, таким чином можливо сумістити старовинну річ та сучасний зовнішній вигляд.
   Ми однозначно радимо придивитися до годинників Longines як для себе, так і на подарунок друзям та знайомим. Така річ завжди буде вкрай солідно виглядати, її не соромно буде вдіти у вище суспільство, також вона прикрасить свого господаря, придасть йому додаткового стилю та вишуканості.