часы старые и не очень
Мова:
  • Українська
  • Русский

 

 

 

   В наші дні годинниковий бренд Omega - один з самих відомих у світі не тільки серед швейцарських виробників, але, мабуть і серед усіх, які будь коли існували в світі. Його знають практично всі, хто носив чи хотів купити собі на руку щось пристойне і надійне. І це так і є, Омега – це якість, перевірена часом, а також вишуканий стиль та бездоганний зовнішній вигляд.

  Однойменна фірма була заснована ще в 1848 году двадцятитрирічним Луї Брандтом у вигляді маленької майстерні по збиранню різних годинників. Майстерня спочатку знаходилася в містечку Ла Шо-де-Фон ( що в Швейцарії). Спочатку профілем Брандта було збирання тільки кишенькових годинників, які виготовлялися тільки зимою, а влітку Брандт займався презентацією своєї продукції, подорожуючи по Європі. Годинники мали достойну якість та постійний попит.
   Після смерті (в 1879 році) Брандта, його виробництво переходить у спадщину його синам Луї-Полю та Сезару. Вони активно включилися в керівництво фірмою і швидко укрупнили годинниковий бізнес батька. І вже скоро на місті колись маленької майстерні з'являється пристойна фабрика по виробництву годинників. З 1880 року фабрика переїхала в місто Біль.
   Вперше назва «Omega» появилася в 1894 році, це було приурочено запуску нового калібру 19 линий. Ця назва означала абсолютную завершеність та досконалість годинників. Саме ця подія і є основною причиною всесвітньої відомості цього бренду і до наших днів.
  Після кільких об'єднань з іншими годинниковими компаніями та поглинань, в даний час брендом Омега володіє годинниковий гігант «SMH» ( т.е. Société suisse de Microélectronique et d’Horlogerie).
  Але це ніяк не повпливало на модельный ряд Omega, який до наших днів виготовляється корпорацією і лишається одним з самих популярних та престижних, що і дозволяє мати постійних прихильників даної марки.
   Ось і ми пропонуємо усім підібрати та купити наручний годинник Omega старовинний та більш сучасний, тим більше що наша ціна буде досить гарною. Також у нас в наявності постійно присутні мар'яжі – перероблені годинники Omega з кишенькових в наручні, але стилізовані під сучасний вигляд.