часы старые и не очень
Мова:
  • Українська
  • Русский

Доставка

   

 Шановні покупці і відвідувачі нашого інтернет-магазину. 
 
      Після оформлення Вами замовлення, ми обов'язково зв'яжемося по вказаному Вами телефону для його підтвердження, а також для уточння відповідних нюансів, які стосуються доставки а також варіантів оплати.  
 
     Далі замовлення поступає на формування, упаковку і дальнішу відправку однією зі служб доставки. Ми висилаємо всі замовлення тільки по терииторії України і співпрацюємо з такими службами доставки:
 
 «Нова пошта»
 «Інтайм»
 
     Також просимо звернути увагу на те, що зразу ж після відправки Вашого замовлення, ми завжди відправляємо СМС з відповідним номером товаро-транспортної накладної, по якому можна буде отримати своє замовлення в відділенні транспортної компанії.
 
    Крім того, у зв'язку з тим, що смс про доставку замовлення із служб доставки приходить покупцям не завжди, після того як Ви отримали від нас смс з номером ТТН і вже пройшло 2 дня, а смс від службы доставки про приїзді Вашого замовлення в Ваше місто неиає, звертайтеся в Ваше відділення транспортоної компанії самостійно. Інакше через три дні замовлення поїде назад.
     При отриманні замовлення в відділенні транспортної компанії, покупцю потрібно мати з собою паспорт і номер товаро-транспортної накладної (з нашого СМС).
 
     Якщо виникне ситуація з недостачею чогось в посилці чи з її явним пошкодженням, зразу ж звертайтеся до відповідного менеджера транспортної компанії, яка здійснювала доставку.
 
     Адреси відділень транспортних компанії в Вашому місті можна взнати на сайтах цих компаній.
 
      При додаткових питаннях дзвоніть (050)3782171 або пишіть на ел.пошту: cukuha@gmail.com